سلاام 

نمیدونم هوز کسی اینجا رو میخونه یا نه 

البته گاهی میومدم سر میزدم که ببینم کسی یادیاز ما کزده یا نه ولی احمدالله هیچ کس یادی از ما نکرده بود 

همینقدر بی معرفت 

خب البته که با بعضیا از طریق تلگرام واتساب در ارتباط بودم

این مدت با سختی های زندگی در غربت دست و بنجه نرم می کردم لب تابم حرف ب نداره غلط املایی ها رو به لطف خودتون ببخشید 

هنوز هم با سختی ها دست و بنجه نر م می کنم ولی خب یکم عادت کردم از 4 بهمن ب بعد یه 3 هفته ای تعزیلی دارم ک ان شاءالله میام ایران 

امسال فعلا دوره زبان میگذرونم و سطح A1 رو تازه تموم کردم و سطح A2رو شروع کردم تو سطح A1هم بالا ترین نمره رو من گرفتم:)

خلاصه شدم مایه ی افتخار ایران و ایرانیangel

هم اتاقی هام هر 3 تاشون ترک هستند و خیلی ازشون راضی هستم خیلی کمک دستم شدن وخیلی حواسشون بهم هست 

مخصوصا دلارا که من اصلا نمی تونم من خوبی هاشو جبران کنم . این مدت کارایی برام کرد که خواهر برای خواهرش نمیکنه 

که دلارا برای من غریبه که حتی هموطنش نبودم برام انجام داد . 

اون مدتیم ک ایران اینترنت نبود خیلی بهم سخت گذشت و خیلی اذیت شدم .

کلی دلم برای اینجا تنگ شده بود ولی هم کلی سرم شلوغ بود هم اینکه شرایط روحی خوبی نداشتم 

شرایط روحیم الان بهتره ولی هر از گاهی بازم حس غربت و غریبی میاد سراغم و زار زار گریه می کنم 

شما چی کار می کنید در چه حالی هستید؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فریاد های بی صدای دلم خرداد ادبی مذهبی محصولات نانو اسپرت مرگ، کسب و کار من است... معماري و دکوراسيون طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل ارومیه (سیلوانا. مرگور) Edward